Organigrama Primăriei Podu Iloaiei

Primarul, viceprimarul, secretarul unităţii administrativ-teritoriale şi aparatul de specialitate al primarului constituie o structură funcţională cu activitate permanentă, denumită Primăria Oraşului, care duce la îndeplinire hotărârile consiliului local şi dispoziţiile primarului, soluţionând problemele curente ale colectivităţii locale.


CONSTANTIN GABI ISTRATE - Primar Podu Iloaiei

Apartenența politică: PSD

E-mail: primar@poduiloaiei.ro

Program audiențe: Joia, de la orele 10.00


CONSTANTIN TCACIUC - Viceprimar Podu Iloaiei

Apartenența politică: PMP

E-mail: viceprimar@poduiloaiei.ro

Program audiențe: joia, de la orele 10.00


ROCSANA POPA - Secretarul General al Orașului

Telefon: 0232740656 / int.21

E-mail: secretar@poduiloaiei.ro

Program de audiențe: Joi, de la orele 10.00


Birou Impozite și Taxe Locale

TUDOR ALEXANDRU ONISEI - Șef Birou

Telefon: 0232 740 656 / int. 35

E-mail: impozite.taxe@poduiloaiei.ro


Registratură, Secretariat și Relații cu Publicul

OLIMPIA PARASCHIVA GIMIGA - Referent

Telefon: 0232740656 / int.16

E-mail: registratura@poduiloaiei.ro


Stare Civilă

LAURA GÎMBUȚĂ - Ofițer Stare Civilă

Telefon: 0232740656 / int. 19

E-mail: starea.civila@poduiloaiei.ro


Direcția de Asistență Socială

ELENA CĂLIN - Consilier (ajutor social)

SIMONA GOCIU - Consilier (alocații de susținere)

Telefon: 0232740656 / int. 30

E-mail: asistenta.sociala@poduiloaiei.ro


VIOLETA POPESCU - Șef serviciu Autoritatea Tutelară

Telefon: 0232740656 / int. 36

E-mail: autoritatea.tutelara@poduiloaiei.ro


Urbanism

SÂNZIANA GINA AGAPI - Consilier Urbanism

Telefon: 0232740656 / int. 26

E-mail: urbanism@poduiloaiei.ro


Registrul agricol

MIHAELA IONEASA - Inspector

ANETA ANDRIEȘ - Referent

Telefon: 0232740656 / int. 28

E-mail: registrul.agricol@poduiloaiei.ro


Cadastru

MIHAELA PREOTU - Inspector

Telefon: 0232740656 / int. 29

E-mail: cadastru@poduiloaiei.ro


Contabilitate

ANA PRISACARIU - Șef Serviciu

GEORGETA FRĂSILĂ - Inspector

RAMONA TĂNASE LĂZĂRESCU - Inspector

Telefon: 0232740656 / int. 23 (contabil); int. 22 (salarizare)

E-mail: contabilitate@poduiloaiei.ro


Resurse umane

DORINA DORNEANU - Referent

Telefon: 0232740656 / int. 24

E-mail: resurse.umane@poduiloaiei.ro


S.V.S.U.

TEODOR ROTARU - Referent


Telefon: 0232740656 / int. 18